RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A Silindir Reklam Kulesi - Hareketli Reklam sistemleri RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A

Silindir Reklam Kulesi - Hareketli Reklam sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

Silindir Reklam Kulesi

Silindir kule Reklam panoları Hareketli ve sabit olarak üretilmektedir. Tasarımlar müşterinin isteğine göre değişiklik gösterebilir  imal edilen ürünler müşteriye özel tasarımlardır. Silindir kule reklam panolarında Fiyatlandırma tasarım, kullanılan malzeme ve adet üzerinden olmaktadır.  Silindir reklam kulelerinde isteğe bağlı olarak reklam afişi yerine 3 boyutlu ürünler döner platformulu veya sabit olarak sergilenebilir. Silindir reklam kulesi içten aydınlatmalı LED veya flerosan olarak imal edilmektedir.

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz hareketli döner aksamlı veya sabit silindir reklam kulelerinden örnekler.  Sabit olarak imal ettirdiğiniz silindir reklam kuleleri uzman teknisyenlerimiz tarafından incelenerek hareketli döner sisteme adapte olup olmayacağı incelenerek döner pano haline getirmekteyiz.  Hareketli döner silindir kule reklam panoları sabit silindir reklam kulelerine kıyasla daha dikkat çekicidir.

Silindir reklam kuleleri çok çeşitli malzeme ve tasarım ile üretilebilmektedir. Şehir yapısına uygun özel silindir reklam kulesi müşterilerimizin isteği doğrultusunda imal edebilmekteyiz. Silindir reklam kulesi iç mekan olarakta kullanıla bilmektedir. İç mekan silindir reklam kuleleri dış mekan silindir reklam kulelerine kıyasla daha hafif ve daha küçük ebatlarda imal edilmektedir.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön